Tag : Pružiny

Pružiny

Written on Jul, 12, 2018 by in Uncategorized
Máme jistotu, že nikdo z Vás neví jak a kde povstala úvodní na světě pružina. Domyšleme také, že nikdy jste nemyslelí o peru jako o něčím důležítým. Je to vaší chyba. Kdyby ne pera mnoho věcí, kterých uživáme každodenně opravdu by nefungovalo. Myslíme, že pera zasluhují na to, aby pochopít jak jsou důležité pro lídi.
Continue Reading...
Written on Jul, 12, 2018 by in Uncategorized
Skoro nikdo neví jak pracuje tak všeobecná věc jakou jsou hodiny. Většina z nás má hodinky na ruce a vůbec uvažuje o tím jak ve opravdu fungují. Věřime, že se nám povede Vám to objasnit.

Hodiny jsou komplikovaným strojem a mají spousta dílů. Každá z ních je velice základní. Jestli jeden díl nepracuje celé hodiny mají problem s pracovaním.

Continue Reading...
Written on Jul, 12, 2018 by in Uncategorized
Je mnoho typů pružin, a malokdo vůbec si to uvědomuje. Pro mnoho z nás takové věcí nejsou významné, ale chvílemi každy z nás musí vědět, co chce nabyt a proč. Každý druh pružin můžeme upotřebovat na několik způsobů. Všechno zavísí jen na tím jak složitý mamé stroj, kolik je v ní dílů a jaký důsledek chceme mít díky pružinam.
Continue Reading...
Written on Jul, 11, 2018 by in
Většina lidí, kdy ma, kdy mají něco řict o pružinách jasně budou mluvit o pružinách tlačných. Je to naší první slučování z pery. Vyplýva to z toho, že je to nejznámější typ pružin. Meně přistupnější jsou tažné pružiny.
Continue Reading...