Tag : pružina

pružina

Written on Jul, 12, 2018 by in Uncategorized
Máme jistotu, že nikdo z Vás neví jak a kde povstala úvodní na světě pružina. Domyšleme také, že nikdy jste nemyslelí o peru jako o něčím důležítým. Je to vaší chyba. Kdyby ne pera mnoho věcí, kterých uživáme každodenně opravdu by nefungovalo. Myslíme, že pera zasluhují na to, aby pochopít jak jsou důležité pro lídi.
Continue Reading...
Written on Jul, 12, 2018 by in Uncategorized
Skoro nikdo neví jak pracuje tak všeobecná věc jakou jsou hodiny. Většina z nás má hodinky na ruce a vůbec uvažuje o tím jak ve opravdu fungují. Věřime, že se nám povede Vám to objasnit.

Hodiny jsou komplikovaným strojem a mají spousta dílů. Každá z ních je velice základní. Jestli jeden díl nepracuje celé hodiny mají problem s pracovaním.

Continue Reading...
Written on Jun, 22, 2018 by in Uncategorized
V dneší době technologie je doopravdy moderní, a týka se to skoro všech předmětů, které výrabí člověk. Samozřejmě nevždycký tak to výpadalo. Dřív výrobní rozvoj některých věci byl rozvleklý a spletitý. Dnes máme speciální stroje, které dělají mnoho věcí za nás. Všechno je snadnější než dřiv.
Continue Reading...
Written on Jun, 22, 2018 by in Uncategorized
Pera mohli bychom na pár druhů. Každý žánr má trochu jinou podobu. Také jejích úkole jsou různé. Nejvíc známy druh per to určitě pera tláčné, které jsou užívané v různorodných odvětvích průmyslu. Trošku meně známym týpem pružin jsou pružiny tážné, které nejčastějí můžeme nalézt v dveřech nebo oknech. Třetím hodně zakládním druhem per jsou zkrutné pružiny.
Continue Reading...